mail print

10 грудня – міжнародний День прав людини

10 Грудня 2012, 08:08

З середини ХХ століття міжнародна спільнота відзначає День прав людини, що проголошений Генеральною Асамблеєю ООН.

Саме 10 грудня у 1948 році асамблеєю ООН була прийнята декларацію прав людини, якою і понині користуються у всьому світі, адже в ній містяться основні стандарти у сфері прав людини. Загально визначені норми стають основою для більшості міжнародних договорів щодо дотримання свободи і толерантного ставлення до людей. Декларацією визначені загальні основні права, які є непохитними для виконання і внутрішньо властиві всім людям. Ці права є невід'ємними для кожного, тому є обов’язковими для дотримання, адже кожна людина народжується вільною і рівною у своїй гідності і правах.

Права людини, що задекларовані ще у 1948 році залишаються актуальними і понині. Вони визначають основні вектори толерантності у різних сферах. Завдяки визначеним правам, відбуваються підписання договорів на цивілізованому рівні як у політичних аспектах, так і економічних, соціальних, культурних. Знайомі всім право на життя, на рівність перед законом, на освіту, на працю та інше стають першочерговими для кожної людини, адже допомагають будувати цивілізоване суспільство, нормальні здорові стосунки.

Кожний повинен пам’ятати про свої права і не зазіхати на особисту свободу інших, дотримуватися звичайних правил, які й визначатимуть вільне існування у сучасному соціумі.

Побачили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Для того, щоб залишати коментарі, будь ласка авторизуйтесь
Горячая линия VPoltave.info

Система Orphus